KONST / Litografier / Serigrafi 8157399
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier pablo picasso picasso serigrafi
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44
-
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier pablo picasso picasso serigrafi
-
3159 Serigrafi
Axel Bengtsson (1905-1976), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:44 -
9039 Serigrafi på tyg
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Ansikte. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:33